Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm pentru clientul nostru, service auto specializat în întreţinerea şi repararea autovehiculelor MECANIC CU EXPERIENŢĂ Reponsabilități: Realizarea reparaţiilor necesare la mijloacele auto Stabilirea necesarului de piese de schimb şi emiterea comenzilor necesare către şeful direct Întocmirea documentelor necesare pentru evidenţierea intervenţiilor efectuate şi predarea la timp către compartimentele autorizate Respectarea normelor de protecţie a muncii şi PSI Executarea sarcinilor conform specificului locului de muncă solicitate de şeful direct sau de conducerea companiei Răspunde de efectuarea corectă şi la timp a reparaţiilor mijloacelor de transport

Cerinte

Cerințe: Studii medii Experienţă minimă: 5 ani Cunoaşterea limbii maghiare constituie avantaj Deţinerea păermisului de conducere ar fi preferat Persoană responsabilă, capabilă sa efectueze lucrări de calitate în condiţiile de productivitate cerute Disponibilitate pentru efectuarea de ore suplimentare Beneficii: Program de lucru L-V : 8:00-17:00 Salar negociabil în cadrul unui interviu Posibilitatea bonusării sub formă de comision din vânzări

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja