Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Companie cu sediul in Brasov, angajeaza personal: ELECTRICIENI AUTO - montaj instalatii auto, cablaj, componente SUDORI TINICHIGI AUTO VOPSITORI CAROSIERI MONTATORI / LACATUSI MECANICI MECANICI INSTALATII CLIMATIZARE MUNCITORI NECALIFICATI

Cerinte

- Minimum 2-3 ani experienta - Studii tehnice medii (profil lacatus mecanic, mecanic; sculer-matriter; electrician) - Limba engleza – nivel incepator; Persoana dedicata locului de munca, meticuloasa, atenta la detalii, deschisa, flexibila, cu calitati de lucru in echipa, capabila si dornica sa- si ridice nivelul tehnic profesional dobandit. Responsabilitati: - Participa la executare, instalare si/sau montaj, reglajul diferitelor elemente/componente si subansamble ale autovehiculelor va rugam trimiteti CV la adresa: recrutare (a) worker. com sau aplicati pe platforma infomunca.

5 pozitii disponibile 43 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai