Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SANEX S.A., de peste 45 de ani pe piata, lider in productia de placi ceramice, membra a grupului austriac Lasselsberger, angajeaza: MOTOSTIVUITORIST Daca ai:  Atestat ISCIR – vizat la zi;  Atitudine proactiva, cu initiativa, dinamica, orientata spre rezultate;  Spirit de echipa. Care sunt responsabilitatile tale?  Descarcarea camioanelor cu marfa;  Manipularea paletilor cu marfa, de la descarcarea din camioane pana la spatial de depozitare;  Aprovizionarea magazinului;  Verificarea documentelor de insotire a marfii. Ce iti oferim?  Pachet salarial competitiv;  Posibilităţi de dezvoltare profesionala;  Oportunitatea de a-ti construi o cariera, de a achizitiona abilitati transferabile.

Cerinte

 Atestat ISCIR – vizat la zi; Experienta in domeniu - minim 6 luni;  Atitudine proactiva, cu initiativa, dinamica, orientata spre rezultate;  Spirit de echipa.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja