Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma care are obiect de activitate : Consultanta in domeniul Resurselor Umane cauta sa angajeze personal pentru calificare la locul de munca oferind si cazare. Detalii: Posturi disponibile: Operatori productie asamblare electronice, asamblare mobilier, prelucrare obiecte metalice, montaj si prelucrarea lemnului. Punctul de lucru : Oradea si Bihor; Se cauta persoane din : Toata Romania; Se ofera asistenta la cazare; Responsabilitati: Respectarea fisei postului; Respectarea proceselor de productie; Respectarea contractului de cazare; Indeplinirea activitatilor cerute de superior.

Cerinte

Cerinte: Drept de munca 8h/zi; Apt medical; Cazier (fara antecedente penale); Adaptabilitate si rezistenta la lucru in picioare; Beneficii: Contract de munca; Bonusuri motivante; CAZARE; Prime de sarbatori Bonuri de masa Transport la locul de munca

100 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja