Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti place sa scrii? Te exprimi cel mai bine in scris? Atunci locul tau este printre noi Cautam o persoana cu pasiune pentru cuvinte sa se alature echipei Din Atelier. Iti oferim locul ideal in care sa iti dai frau liber creativitatii facand ce iti place, sa scrii Responsabilităţi: scrierea de articole pentru blog descriere atractiva a produselor de pe site-ul nostru scrierea de texte „catchy” pe pagina noastra de facebook Beneficii: salar atractiv mediu de lucru plăcut şi prietenos mediul propice pentru a-ţi dezvolta creativitatea

Cerinte

• Experienta in recrutare constituie un avantaj • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii si candidatii
 • Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte in acelasi timp;
 • Persoana dinamica • Flexibilitate Iti place oferta noastra? Atunci asteptam sa ne spui despre tine: trimite-ne un cv si o scurta descriere despre tine si de ce crezi ca ai fi potrivita pentru acest post

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja