Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca esti tanar si esti in cautarea unui loc de munca stabil dar nu ai experienta, noi venim in ajutorul tau cu o oportunitate profesionala! Angajam Operator Linii - Mecanic Sarcini: - Supravegheaza buna functionare a echipamentelor si utilajelor deservite; - Seteaza si regleaza parametri de functionare a echipamentelor; - Executa operatiuni de mentenanta si intretinere utilaje. Daca esti tanar si esti in cautarea unui loc de munca stabil dar nu ai experienta, noi venim in ajutorul tau cu o oportunitate profesionala! Angajam Operator Linii - Mecanic Sarcini: - Supravegheaza buna functionare a echipamentelor si utilajelor deservite; - Seteaza si regleaza parametri de functionare a echipamentelor; - Executa operatiuni de mentenanta si intretinere utilaje. Cerinte: - Studii medii / Scoli Profesionala - Profil mecanic, electromecanic sau electric; - Experienta in domeniul mecanicii - avantaj. Beneficii: - Instruire si pregatire la locul de munca; - Conturarea unei meserii de viitor; - Pachet salarial competitiv; - Alte beneficii. Aplica acum! Beneficii: - Instruire si pregatire la locul de munca; - Conturarea unei meserii de viitor; - Pachet salarial competitiv; - Alte beneficii. Aplica acum!

Cerinte

- Studii medii / Scoli Profesionale; - Cunostinte de mecanica - nivel de baza; - Experienta pe partea de mecanica - avantaj; - Disponibilitate de a lucra in ture; - Limba engleza - avantaj.

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja