Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Starjobs recruteaza pentru angare un OPERATOR ARHIVARE cu domiciul in urmatoarele orase: Beclean, Cluj Napoca, Alba Iulia, pentru un proiect de 2 luni. Sarcini: - ordonarea documentelor cronologic, - sortarea acestora potrivit sectiunilor in care se incadreaza - secretariat, resurse umane, contabilitate - numerotarea si ordonarea dupa criteriul cronologic si alfabetic in cutii de arhivare. - intocmirea proceselor verbale si a opis-urilor pentru predarea acestor cutii. -. etichetarea dosarelor conform pozitiei din nomenclator si timpul de pastrare aferent, - inventarierea in listele de inventar pe care le predam institutiei pentru care se face arhiva, precum si ordonarea acestor dosare in cutii de arhivare. Se ofera contract de munca pe perioada determinata. Salariu in mana: 1000 lei.

Cerinte

Persoana atenta, responsabila, cunostinte medii de PC. Experienta/calificare reprezinta avantaj. Domiciul in in urmatoarele orase: Beclean, Cluj Napoca, Alba Iulia.

6 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja