Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm pentru mai multe depozite din Olanda: OPERATORI DEPOZIT Reponsabilități: Sarcina principală presupune manipularea de produse alimentare și non-alimentare din depozite ca de ex: Colectarea comenzilor (plasate on-line) Pregătirea comenzilor pentru expediere Despachetarea produselor/ambalajelor Sortarea produselor Locaţiile de lucru, depozitele: Breda şi Elst: depozite cu produse alimentare și non-alimentare, sunt disponibile 3 poziţii în Breda şi 6 poziții în Elst. Almere: depozit care livrează produse alimentare pentru bucătărie comandate pe site. Livrarea de acest tip acoperă 70% din gospodării olandeze. PHS - este lider in comercializarea branduri de lux, de import și export de brand lichior, parfum, produse farmaceutice, precum și a altor produse din Europa și din întreaga lume. Jumbo - este un centru de distribuție de produse alimentare, produse cosmetice și alte produse generale.

Cerinte

Cerințe: Fără cazier Limba engleză la nivel mediu spre avansat Condiţie fizică bună Avantaj experienţa într-o poziție similară Avantaj permis de conducere categoria B Educație: liceu / școală profesională Limbi: Engleză – nivel mediu spre avansat Educație: liceu / școală profesională Beneficii: Cazare asigurată de către angajator pentru suma de € 86.98 / săptămână Asigurarea de mijloace de transport (bicicleta, masina / microbuz) pentru a transportul la locul de muncă (de exemplu, aproximativ 10 de euro / lună.) În fiecare depozit este un restaurant unde puteți achiziționa alimente, pentru turele de noapte este asigurată o masă gratuită. Instruire la locul de muncă Asigurare medicală (18-21 EUR / lună), care oferă acces la serviciile medicale Transportul din România – Olanda nu este asigurat Condiţiile salariale diferă în funcţie de locaţia depozitelor: Depozitele din Breda şi Elst: În primele 9 săptămâni salariul este intre 771-1194 Euro NET pentru 32 de ore sau 921-1457 de euro net / lună pentru 40 de ore lucrate. În săptămâna 10 salariul este între 831 -1280 euro NET pentru 32 de ore lucrate sau 1026 -1529 euro net / lună pentru 40 de ore lucrate, în funcție de vârstă în conformitate cu legislația din Olanda de 150% pentru noapte și orele din week-end Orele suplimentare sunt plătite Depozitul Almere: În primele 13 saptămâni salariul este între 774-1157 de euro net pentru 32 de ore lucrate sau 955 -1425 euro net / lună pentru 40 de ore lucrate. Din săptămâna 14 salariul este între 824 -1276 euro NET timp de 32 de ore sau 1019 -1526 euro net / lună pentru 40 de ore lucrate, în funcție de vârstă în conformitate cu legislația din Olanda, 150% pentru orele de noapte și pentru orele din week-end Ore suplimentare sunt plătite Depozit PHS: Salar între 723-899 Euro net / lună pentru 32 de ore sau 892-1111 euro NET / lună pentru 40 de ore lucrate, în funcție de vârstă în conformitate cu legislația din Olanda, 150% pentru orele de noapte și week-end Orele suplimentare, nu sunt obligatorii dar în cazul în care se fac sunt plătite Depozit Jumbo: Salar între 625 - 1021 Euro net / lună pentru 32 de ore sau 722-1264 euro NET / lună pentru 40 de ore lucrate, în funcție de vârstă în conformitate cu legislația din Olanda, 150% pentru orele de noapte și pentru orele din week-end Orele suplimentare, nu sunt obligatorii dar în cayul în care se fac sunt plătite Depozit Flextronics: Salar între 847 - 1094 Euro net / lună pentru 37,5 ore, în funcție de vârstă în conformitate cu legislația din Olanda, 150% pentru orele de noapte și pentru orele din week-end Orele suplimentare, nu sunt obligatorii dar în cayul în care se fac sunt plătite Descrierea companiei: CALITATE ♦ PROMPTITUDINE ♦ RESPECT ATT INTERIM: suntem o companie tânără și dinamică, oferind servicii atât angajatorilor, cât și persoanelor aflate în căutarea unui loc de muncă. Oferim servicii profesionale de resurse umane în Oradea, România și UE, și soluții adaptate de recrutare și plasare forță de muncă, selecție și leasing de personal. Cei care și-au găsit un loc de muncă prin intermediul echipei noastre apreciază în mod deosebit promptitudinea și deschiderea noastră, iar angajatorii care au lucrat cu noi, ne caută din nou. Dorim să fim agenția preferată de recrutare pentru companii și pentru cei care-și caută un loc de muncă, oferind calitate, promptitudine și respect. Suntem creativi, ambițioși, deschiși, consecvenți în munca noastră pentru găsirea celor mai bune soluții, interesați de dezvoltare continuă și motivați de succesul celor pe care îi asistăm.

20 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja