Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Societatea Europakraft Jobs recruteaza persoane calificate si necalificate pentru companii cu ferme in domeniul zootehnic si agricultura. Cautam candidati motivati si dornici de a se dezvolta pe teritoriul tarii, pentru ingrijire animale (suine) si agricultura. Pozitii disponibile: Director Executiv, Manager Personal, Inginer Agricol, Ingrijitori animale, Personal de mentenanta. Aplicarea se face cu CV-ul personal si documentele care atesta calificarile dumneavoastra. Locatia: zona Oravita, jud Caras- Severin Oferta: - salarizari atractive, in functie de experienta si aptitudini; - loc de munca cu ocupare full-time; - contract de munca pe perioada nedeterminata.

Cerinte

Cerinte: - cunostinte de limba germana sau engleza prezinta un avantaj; - experienta si pricepere in interactionarea cu animalele; - studii in domeniul zootehnic sau agricol prezinta un avantaj; - studii in domeniul constructiilor si tehnic pot prezenta de asemenea un avantaj. Angajatorii cauta persoane serioase, motivate, dornice de a lucra in acest domeniu. Nu se accepta persoane care doresc sa lucreze sezonier.

15 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai