Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate comerciala din Cluj Napoca angajeaza receptionera pentru centru beauty. Responsabilitati - preluarea apelurilor telefonice si organizarea programarilor - intampinarea si inregistrarea clientilor - cunoasterea si prezentarea serviciilor oferite - incasarea platilor de la clienti - mentinerea bazei de date - programarea personalului Beneficii: Salar fix atractiv+ comision. Contract de munca Mediu de lucru placut Persoanele interesate pot trimite CV pe adresa de mail sau ne pot contacta la numarul de telefon afisat.

Cerinte

Cerinte:organizata, responsabila, abilitati de comunicare, cunostinte PC, aspect fizic placut. Experienta nu este obligatorie. Responsabilitati - preluarea apelurilor telefonice si organizarea programarilor - intampinarea si inregistrarea clientilor - cunoasterea si prezentarea serviciilor oferite - incasarea platilor de la clienti - mentinerea bazei de date - programarea personalului

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja