Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Companie românească fondată în anul 2011 care are ca obiect de activitatea proiectarea, instalarea și întreținerea sistemelor de securitate cauta REPREZENTANT VANZARI. Responsabilitati -Mentine legatura cu firme, institutii; -Prospecteaza piata, contacteaza clienti potentiali si mentine legatura cu cei existenti; -Prezinta produsele si serviciile companiei in scopul de a convinge clientii sa achizitioneze produsele si serviciile promovate; -Detine informatii cu privire la ofertele, detaliile, noutatile tehnice, actiunile de promovare si evolutiile produselor pe care le promoveaza; -Efectueaza prezentari ale produselor promovate cu potentialii clienti; -Negociaza in cadrul licitatiilor, cu clienti strategici; -Participa la predarea produselor la sediul clientului, instruieste clientul cu privire la utilizarea sistemelor instalate, furnizeaza documente aferente.

Cerinte

Cerinte: -Experienta in vanzari(vanzari sisteme de securitate reprezinta avanta); -Studii superioare finalizate sau in curs; -abilitati de negociere; -abilitati de planificare a propriei activitati; -gandire analitica; -permis categoria B. Beneficii: -Salar Motivant fix; -Comision; -Cursuri de formare; -Masina de serviciile; -Telefon si laptop in scop de munca.

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai