Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Smart HR asista clientul sau – cel mai important distribuitor roman de produse stomatologice din Romania, in gasirea candidatului potrivit pentru postul de Agent Vanzari. Responsabilitati: - Promoveaza si vinde produsele companiei; - Mentine si dezvolta baza de clienti prin prospectarea continua a pietei; - Raspunde de incasarea facturilor de la clienti la termenele stabilite; - Urmareste intocmirea documentelor primare si transmiterea lor catre departamentul de contabilitate; - Se informeaza in mod constant in legatura cu noutatile din domeniu; - Raspunde de depunerea numerarului incasat. Beneficii: - Mediu de lucru tanar si dinamic; - Posibilitati de dezvoltare; - Pachet salarial atractiv(parte fixa+comision).

Cerinte

Cerinte: – studii superioare; – persoana serioasa si dinamica; – experienta in domeniul vanzarilor (pe teren) 1-2 ani; – bune competente de relationare si negociere; – persoana cu initiativa, organizata si orientata spre rezultat; – limba engleza nivel mediu/avansat; – permis de conducere cat. B.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja