Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Responsabilitatii: • Construirea si/sau renovarea unor constructii civile (pereti ,tavane si tot ce tine de acest sector) ce presupune urmatoarele activitatii: - verifica sculele si analizeaza si verifica starea tehnica a suprafetelor de constructie de care se va face prinderea sistemelor de rigips - executa montajul structurii metalice a sistemului de rigips - executa fonoizolarea sau termoizolarea; placarea cu rigips; chituirea rosturilor dintre placi - citeste si interpreteaza detaliile de executie din desenul tehnic - determina abaterile tehnologice a elementelor de constructie existente si de care va face prinderea sistemelor de rigips - traseaza si fixeaza reperele pentru constructia structurii metalice si transporta materiile prime si revizuieste intreaga lucrare.

Cerinte

Cerinte: • Experienta minim 3 ani • Aspect fizic ingrijit • Cunostinte de citire planuri tehnice • Cunoasterea limbii franceze constituie avantaj insa nu este obligatoriu • Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania • Persoana foarte serioasa si responsabila Beneficii : In schimbul serviciilor prestate oferim: • Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere • Cazare in spatii mobilate si utilate • Asigurare medicala internationala gratuita • Posibilitatea unui contract pe termen lung • Suport pe toata perioda detasarii. • Profesionalism, siguranta si respect. Persoanele interesate ne pot contacta pe adresa de e-mail recrutare(at)stafftemp.ro

3 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai