Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Candidatul potrivit: Pasionat de domeniul IT si orientat spre rezolvarea de situatii tehnice; Persoana responsabila, organizata, capabila sa se incadreze în termene, cu dorinta de a invata lucruri noi si a se autodepasi; Contact : Tel.: 0 7 2 2 4 5 5 5 4 3 Mail: mihai[at]expert-ibb-construct.ro

Cerinte

Cerinte obligatorii: - studii medii/superioare finalizate; - cunostinte de depanare PC hardware, periferice; - cunostinte despre retele de date, lucru cu echipamente de retea, TCP/IP (familiar cu conceptele DNS, DHCP, Firewall, porturi); - cunostinte de instalare/configurare SO (windows , linux, os); - cunostinte utilizare si instalare aplicatii complementare (office software, antivirusi, utilitare de sistem); Constituie avantaj: - cunostinte RAID hardware si software; - cunostinte virtualizare; - cunostinte sau experienta de lucru cu servere ori echipamente tip NAS/SAN; - cunostinte de electronica/depanare electronica; - web design (html, php, javascript, CMS-uri); - cunostinte SharePoint, Windows Server 2012-2016; - engleza mediu; - permis cat B. Suntem un colectiv tanar, dinamic si dornic de o continua evolutie. Asteptam cu interes sa ne contactezi in vederea unei colaborari fructuoase.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai