Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

- Sudarea în argon a diferitelor aparate folosite în industria alimentară (rezervoare, pasteurizator, țevi) în toate pozițiile - Materiale subțiri (grosimi de 1-2 mm) - Producție de serie - Se lucrează după desen tehnic Se ofera: - Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată - ​Salariu atractiv, plata săptămânală - Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional ​- Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare - Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea ​- Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română - Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal

Cerinte

- Experiență în sudarea prin procedeul TIG/WIG (clasificare HL-045 prezintă avantaj) - Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu/conversațional - Capabil de a lucra independent - Cunoașterea desenului tehnic - Avantaj: autorizație valabilă pentru cod 141 conform ISO-9606

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane