Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm pentru clientul nostru, firmă specializată în fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de autovehicule : SUDOR MANUAL CU ARC ELECTRIC Responsabilităţi: Pregăteşte şi verifică aparatele de sudură Potriveşte piesele în vederea tăierii sau sudării Curaţă şi controlează parţile componente de eventualele defecte , impurităţi Reglează tensiunea /intensitatea curentului electric Sudează şi taie metalul şi plasticul   Consolidează părţile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje Utilizează dispozitive de masură pentru controlarea pieselor finite Respectă cu stricteţe regulamnetul intern al societăţii şi programul de lucru stabilit de societate Beneficii: Salariu negociabil în cadrul interviului cu angajatorul Program de lucru într-un schimb

Cerinte

Rezistenţă la efort fizic în condiţii de temperatură ridicate Integritate anatomofuncţională a membrelor superioare şi inferioare Spirit de observaţie , memorie vizuală Stabilitate şi mobilitate a atenţiei Rezistenţă la sarcini de lucru repetative

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja