Detalii loc de munca

Descrierea jobului

A&M West Jobs – agenție de resurse umane, asistă o compania de frig industrial și comercial, din Timisoara, specializată în proiectarea, instalarea și punerea în funcțiune a sistemelor frigorifice, în procesul de recrutare și selecție pentru poziția de SUDOR (debitator autogen - cupru), cu experiență în domeniul instalațiilor frigorifice, de climatizare și/sau termice și sanitare. Descrierea jobului: - pregătirea diferitelor operații de instalare; - realizarea procedurii de sudură autogen în cupru și electric; - acordarea de sprijin în montarea aparatelor frigotehnice; - efectuarea de racorduri; - instalarea dispozitivelor de ventilație mecanizată controlată, etc.

Cerinte

Candidatul ideal: • EXPERIENȚĂ în domeniu OBLIGATORIE • Calificare și/sau autorizații de sudor autogen • Bun organizator, cinstit și corect • Permis de conducere categoria B • Studii : profesionale / liceale/ postliceale terminate • Atitudine pozitivă, spirit de echipă • Cunoștințe în operare PC – constituie un avantaj • Dispus la deplasări, muncă pe șantier • Rezistent la stres • Fără cazier

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja