Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Ce vei face? Vei gestiona apelurile din partea clientilor si vei rezolva cu promptitudine diversele situatii pe care le raportează; Vei fi pro-activ în identificarea și satisfacerea nevoilor clienților; Vei pastra evidența interacțiunilor cu clienții, înregistrarea detaliilor de cereri, sesizari sau comentarii. Ce iti oferim? Pachet salarial atractiv; Oportunitatea de a te dezvolta din punct de vedere profesional; Formare profesionala livrata la cele mai înalte standarde; Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă cu oameni tineri, dinamici și independenti; Mediu de lucru placut Posibilitatea de a lucra pentru companii multinationale de renume.

Cerinte

Cerinte Cunosti limba rusa la un nivel avansat? Vrei să faci parte dintr-o echipă de succes? Ai experiență in situatii de hardware și software? Dacă răspunsul este da, alatura-te echipei noastre, suntem bucuroși să iti uram bun venit!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai