Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

***Plecarile sunt imediate , nu percepem comision. Responsabilitati: • Efectuarea tapiteriei pentru diverse piese de mobilier nou pentru pentru restaurante, hoteluri, si altele • Trasare schite • Realizarea obiectului finit conform normelor si cerintelor

Cerinte

Cerinte: Candidatul ideal • Minim 4 ani experienta in tapitare scaune, fotolii, canapele etc • Dexteritate si atentie la detalii • Experienta in lucru cu diverse materiale textile din piele naturala • Limba franceza nu este obligatorie • Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania Beneficii Oferite: • Loc de munca stabil • Posibilitatea unui contract pe termen lung • Cazare asigurata • Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere • Profesionalism, siguranta si respect Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul pe adresa de mail sau pot suna direct la numarul afisat, persoana contact Catalina Agafitei

5 pozitii disponibile