Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SANEX S.A., de peste 44 de ani pe piata, lider in producţia de placi ceramice, cu sediul în Cluj-Napoca, membra a Grupului austriac Lasselsberger, angajeaza: Tehnician Grafica – pentru Print Digital - ceramica Esti pasionat de design şi de domeniul industrial? Iti doresti un loc de munca intr-o companie cu renume in Cluj-Napoca ce activeaza in domeniul producţiei de placi ceramice? Compania Sanex, membra a grupului austriac Lasselsberger, este in cautare de Tehnician Grafica. Colega/Colegul nostru va trebui sa isi pună in aplicare cunostintele si creativitatea pentru a realiza in Adobe Photoshop ajustari de texturi, stiluri, efecte, culoare şi design. Va realiza layout-uri, modele noi pentru Digital Printing. Daca ai: Cunostinte a programului Adobe Photoshop la nivel avansat; -Experienta de minim 2 ani in utilizarea programului Adobe Photoshop; -Studii superioare; -Cunostinte a pachetului Microsoft Office – nivel mediu; -Cunoastinte a limbii engleze; -Atentie la detalii, seriozitate si dorinta de a invata; -Simt artistic dezvoltat (culori, nuante, texturi, stiluri). Iti oferim: - Pachet salarial competitiv; -Tichete de masa; -Decontarea transport local – abonament; -Posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesionala; -Oportunitatea de a vă construi o carieră, de a achiziționa abilitati transferabile.

Cerinte

Daca ai: Cunostinte a programului Adobe Photoshop la nivel avansat; -Experienta de minim 2 ani in utilizarea programului Adobe Photoshop; -Studii superioare; -Cunostinte a pachetului Microsoft Office – nivel mediu; -Cunoastinte a limbii engleze; -Atentie la detalii, seriozitate si dorinta de a invata; -Simt artistic dezvoltat (culori, nuante, texturi, stiluri).

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja