Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sanex S.A., companie multinationala producatoare de placi ceramice,isi mareste echipa. Suntem in cautarea tinerilor absolventi de profil mecanic, electric, electrotehnic - avem joburi atat pentru persoanele cu studii superioare cat si pentru persoanele cu studii medii :) Daca esti motivat sa te dezvolti din punct de vedere profesional, alatura-te echipei noastre! Iti oferim: - training-uri de specialitate; - mediu de lucru placut si prietenos; - pachet salarial competitiv; - decontarea transportului - o linie locala pe transportul in comun; - bonusuri in functie de performanta.

Cerinte

- Absolvent Scoli profesionale sau studii superioare - profil mecanic, electric, electrotehnic; - Experienta NU este necesara dar cunostintele de baza - DA; - Persoana serioasa si responsabila; - Persoane deschise si orientate spre dezvoltare.

3 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja