Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Importanta companie din domeniul Automotive este in cautare de colegi pentru service-ul situat in locatia Floresti, Judetul Cluj. Cautam o persoana pentru pozitia de Tinichigiu Carosier si o persoana pentru pozitia de Reprezentant Tehnic/Comercial. Daca esti in cautarea unui nou loc de munca si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si prietenoasa te rugam sa aplici!

Cerinte

Reprezentant Tehnic: - Experienta de minim 6 luni - 1 an in lucrul cu clientii; Experienta in cadrul unui service auto reprezinta un avantaj; - Bune abilitati de comunicare; - Cunostinte de limba engleza: nivel mediu; - Detinerea permisului de conducere; - Cunostinte de operare pachet MS Office; Tinichigiu carosier: - Experienta de minim 1 an de zile pe o pozitie similara; - Persoana comunicativa cu capacitate de lucru in echipa; Program: L-V 8:00 - 17:00 Beneficii: - Salariu motivant; - Bonuri de masa; - Decont de transport de 50lei/luna.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai