Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EVOLUTION HCC recruteaza bucatar grill cu sau fara experienta pentru unul din clientii sai, un local cu specific american din Cluj-Napoca. Responsabilitati: -pregatirea preparatelor; -respectarea retetarului; -respectarea timpului de executie al preparatelor; -respectarea si implementarea normelor de igiena si calitate; Cerinte: -persoana serioasa, responsabila; -persoana deschisa, comunicativa; -respectarea retetelor si a procesului de preparare; Experienta in industria alimentara este un plus! Oferim: -contract de munca full-time (8 ore) sau part-time (4 ore); -doua zile libere pe saptamana; -un salariu motivant; -training la locul de munca; -un loc de munca placut si o echipa tanara si dinamica. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV pe adresa de e-mail mentionata, sau sa sune la numarul de telefon precizat mai jos.

Cerinte

Cerinte: -persoana serioasa, responsabila; -persoana deschisa, comunicativa; -respectarea retetelor si a procesului de preparare; Experienta in industria alimentara este un plus!

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja