Detalii loc de munca - Danemarca

Descrierea jobului - Danemarca

Esti incepator pasionat de soferie si vrei sa lucrezi intr-o companie multinationala de renume din Danemarca? Noi iti venim in ajutor ! Iti oferim instruire teoretica si practica pt activitatea de sofer pe camion, in Danemarca cu transportul platit de catre noi, urmand o perioada in echipaj cu un sofer roman. OFERTA SALARIALA: − Salariu competitiv − Contract de munca semnat si declarat in Romania − Posibilitate de castig suplimentar prin efectuarea orelor in ture de noapte − Program de lucru de 8 saptamani pe camion cu 3 saptamani acasa ( concediu platit ) BENEFICII: − Cazarea asigurata si platita de angajator in perioadele de repauz ( nu se doarme in cabina ci la cazari oferite de angajator ) − Bilet de avion asigurat si platit de angajator − Asigurare medicala inclusa − Asistenta tehnica permanenta pentru probleme de serviciu − Training la angajare − Angajatorul ofera echipament de lucru ( jacheta, vesta, incaltaminte )

Cerinte

-Experienta in domeniu nu este necesara -permis de conducere C+E -ADR Colete obligatoriu -Cele mai noi si moderne camioane - Salariu competitiv,asigurare medicala si plata orelor suplimentare de noapte

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai