Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam colegi noi care sa se alature, la inceputul anului, echipei noastre de Customer Support din Bucuresti! Responsabilitatile tale vor fi: •Sa acorzi suport clientilor via telefon si email; •Sa prezinti solutii clientilor conform nevoilor acestora; •Sa construiesti si sa mentii o buna legatura cu clientii oferindu-le informatiile necesare.

Cerinte

Ce ne dorim de la tine: •Sa vorbesti limba engleza si germana la un nivel mediu/avansat; •Sa poti asimila rapid cunostintele; •Sa iti placa sa lucrezi in echipa; •Sa fii o persoana proactiva, orientata catre client; •Sa fii o persoana flexibila; •Sa fii creativ, cu initiativa, capabil sa gasesti solutii; ti oferim: •Contract de munca pe perioada nedeterminata; •Program Part-time/Full-time; •Pachet salarial atractiv; •Training de specialitate platit; •Concursuri motivationale si activitati împreuna cu echipa; •Asigurare medicala; •Oportunitati de promovare in cadrul companiei;

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai