Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Responsabilitati: • Prepararea mortarelor pentru zidarii si tencuieli • Executarea zidariilor simple, de complexitate medie sau de mare complexitate • Executarea tencuielilor simple, tencuielilor decorative, sau a tencuielilor de mare complexitate • Asigurarea calităţii lucrărilor executate • Organizarea locului de muncă • Întreţinerea stării de funcţionare a echipamentelor de lucru

Cerinte

Cerinte: • Experienta minim 3 ani • Capacitatea de a lucra în echipă sau individual • Aspect fizic ingrijit • Cunostinte de citire de planuri tehnice • Cunoasterea limbii franceze constituie avantaj insa nu este obligatoriu • Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania • Persoana foarte serioasa si responsabila Beneficii : In schimbul serviciilor prestate oferim: • Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere • Cazare in spatii mobilate si utilate • Asigurare medicala internationala gratuita • Posibilitatea unui contract pe termen lung • Suport pe toata perioda detasarii. • Profesionalism, siguranta si respect. Persoanele interesate ne pot contacta pe adresa de e-mail recrutare(at)stafftemp.ro

3 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai