Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma dezvoltatoare de soft, angajam absolventi cu studii superioare in I.T. Angajam persoane cunoscatoare a limbajului PHP, CSS3 si HTML5 , pentru administrarea si programarea siturilor noastre (opencart), pentru a lucra in freelance sau cu contract de angajare dupa o perioada de test . Engleza obligatorie. Se poate opta si pentru part time, programul este flexibil. Salariul va fi negociat in urma interviului si a experientei.

Cerinte

1. Web designeri (cerinte: cod HTML, avantaj programare web(php, javascript, etc), baze de date, cunostinte minime de: Corel, Adobe(Illustrator,Photoshop), etc; job: implementarea site-urilor online, modificarea/updatere layout site web, mape, carti vizita, etc.); 2. Programatori web (cerinte: C, C, java script, vbscrit, php, baze de date, etc.; job: implementare site-urilor, realizare programe pentru domeniul economic, aplicatii pentru telefoane mobile, programe de optimizare a muncii de birou, etc.);

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja