Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Staff Temp Ro angajeaza agent de paza/ paznic vorbitor de limba franceza la nivel conversational pentru un camping de 4* din Corsica. Candidatul ideal: • Minim 1 an experienta ca Agent de paza si cazier curat; • Studii medii • Abilitati de comunicare si relationare cu oamenii • Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania pentru cel putin ultimele 30 de zile anterioare angajarii • Disponibilitate pentru plecare rapida • Disponibilitate de a lucra in tura de noapte

Cerinte

Descrierea jobului Responsabilitati • Raporteaza ierarhic orice neconformitate constata in activitatea pe care o desfasoara; • Informeaza prompt sefii ierarhici si organele de politie asupra oricaror evenimente ce tin de competenta acestora(sustragere, furt, distrugere, vatamare corporala, etc.) si ia masuri de conservare a probelor; • Raspunde de toate bunurile aflate in paza in timpul desfasurarii serviciului; • Nu permite intrarea in obiectiv a persoanelor aflate in stare de ebrietate sau sub influenta bauturilor alcoolice; • In cazul unor evenimente va anunta Salvarea, Pompierii sau cea mai apropiata sectie de Politie in functie de situatie. Beneficii: • Salariul atractiv 1500 euro net/168 ore • Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman • Cazare asigurata • Asigurare medicala internationala gratuita • Suport pe durata detasarii

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai