Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajez agent de turism . Candidatul trebuie sa fie absolvent al facultatii de turism sau geografie, tinuta ingrijita. Experienta anterioara in domeniu este binevenita, dar nu necesara. Necesita o doza de entuziasm, politete si respect pentru clienti. Candidatul trebuie sa invete produsele si conceptul de lucru proprii, sa urmeze intocmai pasii care ii sunt recomandati. Nivel mediu de utilizare PC. Limbi straine engleza si / sau franceza , maghiara.

Cerinte

Angajez agent de turism. Candidatul trebuie sa fie absolvent al facultatii de turism sau geografie, tinuta ingrijita. Experienta anterioara in domeniu este binevenita, dar nu necesara. Necesita o doza de entuziasm, politete si respect pentru clienti. Candidatul trebuie sa invete produsele si conceptul de lucru proprii, sa urmeze intocmai pasii care ii sunt recomandati. Nivel mediu de utilizare PC. Limbi straine engleza si / sau franceza , maghiara.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza, Maghiara

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja