Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Cerinţe - abilităţi de comunicare şi relaţionare; - atitudine pozitivă, proactivă, orientată către clienti; - capacitate de învăţare rapidă si adaptare; - cunoştinţe de MS Office (Excel) - minim 2 ani experienţă în vânzări, preferabil în domeniul HORECA -diplomă Bacalauret -permis auto Responsabilităţi - consilierea şi vizitarea clienţilor; - prezentarea produselor şi a ofertelor; - dezvoltarea portofoliului de clienţi din zona arondată, cât şi dezvoltarea portofoliului de produse livrate clienţilor aferenţi Beneficii - program: luni-vineri între orele 08.00-17.00; - salariu fix + comisioane din vânzări; - maşină; - loc de muncă stabil; - mediu tânar şi dinamic

Cerinte

Cerinţe - abilităţi de comunicare şi relaţionare; - atitudine pozitivă, proactivă, orientată către clienti; - capacitate de învăţare rapidă si adaptare; - cunoştinţe de MS Office (Excel) - minim 2 ani experienţă în vânzări, preferabil în domeniul HORECA -diplomă Bacalauret -permis auto

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai