Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Societate comerciala din Bucuresti, sector 4, angajam asistent manager. Candidatul ideal: Studii - Bacalaureat minim; Cunostinte operare PC; Experienta in activitatea de secretariat; Cunostinte de contabilitate primara; Seriozitate si rigurozitate in indeplinirea sarcinilor; Persoana pozitiva, dinamica, cu un simt al responsabilitatii crescut; Abilitati excelente de comunicare si organizare; Carisma si prezenta agreabila; Limba engleza - nivel avansat; Fara cazier. Responsabilitati: Redactarea corespondentei; Indeplinirea activitatilor de protocol; Aprovizionare; Mentinerea legaturii cu clientii si partenerii firmei; Intocmirea de oferte, prezentari si rapoarte specifice; Elaborarea si redactarea documentelor cerute de management; Indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor. Pentru detalii suplimentare puteti suna la telefon, doar L-V intre 10-18

Cerinte

Societate comerciala din Bucuresti, sector 4, angajam asistent manager. Candidatul ideal: Studii - Bacalaureat minim; Cunostinte operare PC; Experienta in activitatea de secretariat; Cunostinte de contabilitate primara; Seriozitate si rigurozitate in indeplinirea sarcinilor; Persoana pozitiva, dinamica, cu un simt al responsabilitatii crescut; Abilitati excelente de comunicare si organizare; Carisma si prezenta agreabila; Limba engleza - nivel avansat; Fara cazier. Responsabilitati: Redactarea corespondentei; Indeplinirea activitatilor de protocol; Aprovizionare; Mentinerea legaturii cu clientii si partenerii firmei; Intocmirea de oferte, prezentari si rapoarte specifice; Elaborarea si redactarea documentelor cerute de management; Indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor.

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai