Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam asistenti medicali generalisti. NU percepem COMISION! Oferta SPECIALA: pentru detinatorii de PIN/ cei in curs de obtinere a acestuia, oferim bonusuri de relocare, acomodare si transport. Salariile incep de la 11 lire/h si pot ajunge pana la 15 lire/h pentru cei care sunt incepatori, iar pentru cei care au deja experienta in UK, salariile variaza intre 17 si 25 lire/h.

Cerinte

Cerinte: engleza la nivel conversational (pentru cei care lucreaza in spitale se cere engleza la nivel avansat) contracte pe un an, cu posibilitate de prelungire interviu face-to-face in Romania Documente: carte de identitate/ pasaport valabile 6 luni, cel putin CV in format EUROPASS 2 recomandari de la ultimul loc de munca, unde este cazul, iar in cazul absolventilor de la profesor.(OPTIONAL) Pentru multe alte detalii, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon afisat in anunt!

30 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja