Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam asistenti medicali cu sau fara experienta. (ANGLIA) - vorbitori de limba engleza - nivel mediu - varsta maxima: 50 ani - detinator sau detinatoare a unei diplome de asistent medical (sau adeverinta) - cu obiectivul de a sta un an de zile in Anglia (contract pe un an) - se lucreaza minim 40 ore + ore suplimentare - cei care doresc Benefici: - salariu incepand de la 12 lire la 23 lire pe ora (16 - 31 euro/ora) - consultanta gratuita pentru obtinerea NINo, cont bancar, cazier, PIN

Cerinte

• in cazul in care nu aveti PIN (Personal Identification Number) puteti incepe ca infirmier pana la obtinerea acestuia (dureaza aproximativ 3 luni de la data predarii) OFERTA SPECIALA! Pentru asistentii care au deja PIN agentia plateste biletul de avion si toate costurile necesare pentru angajare: training, cazier, cazare pe perioada trainingului. DOCUMENTE NECESARE: • act de indentitate sau pasaport + copie, cu valabilitate de cel putin 6 luni • CV de tip EUROPASS unde sa se regaseasca si o poza de tip pasaport si ID-ul de SKYPE (pentru sustinerea interviului cu angajatorul) • cazier fara antecedente penale • adeverinta medicala tradusa si legalizata in limba engleza • carnet de conducere, reprezinta un beneficiu • 2 recomandari de la ultimele locuri de munca sau de la 2 profesori de liceu/facultate NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta pe skype / telefon sau ne puteti lasa numarul dvs de telefon in sectiunea '' Contacteaza vanzatorul '' si va contactam noi.

100 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja