Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam: - commis de salle - picoli/picolite/ajutori de sala si ospatari cu varste cuprinse intre 20 si 35 de ani, - commis chef - ajutor de bucatar si chef de partie -bucatar cu varste cuprinse intre 20 si 45 de ani, pentru doua restaurante cunoscute in Monte Carlo si Cannes. Candidatii ideali au prezenta placuta, vorbesc limba italiana, constituie avantaj cunoasterea limbilor franceza si engleza. Pentru functiile cu contact direct cu publicul se prefera doamne si domnisoare. C.v.-urile sunt obligatorii cu poza. Candidatii care nu indeplinesc criteriile minime nu vor fi luate in considerare pentru a evita pierderile de timp si selectia inutila. Primul interviu va fi la biroul nostru in Bucuresti, iar proba va fi la un restaurant din Bucuresti. Se ofera cazare, transport, salariu la nivel european si contract in Romania.

Cerinte

Candidatul Ideal trebuie sa detina minime cunostinte lingvistice - conversational, in categoriile ( una sau mai multe) : - Limba Italiana - obligatoriu; - Limba Franceza; - Limba Engleza. Experienta in domeniul hotelier nu este obligatorie, dar constituie un avantaj. Candidatul ideal trebuie sa aiba o personalitate pozitiva, optimista si entuziasta.

8 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja