Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Companie de construcții din Polonia, lider în asamblarea de cofraje este în căutare de candidați pentru a lucra în Belgia și Luxemburg. • Sarcini: Asamblarea și dezasamblarea sistemelor Hünnebeck - sistem TOPEC Cerinţe: • condiție fizică bună • Dorința de a veni la cursul de școlarizare de montare și demontare a cofrajelor în Centrul de instruire în Polonia - POZNAN. • Costul de sosire la școlarizare și plecare din Polonia este suportat de candidat. Cazarea la hotel pe durata școlarizării este suportată de companie. • Principalul criteriu pentru angajare va fi terminarea pozitivă a școlarizării în Polonia. • Bunăvoința de semnare a contractului de muncă cu societatea poloneză. • NU NECESITĂM CUNOȘTINȚE DE LIMBĂ SAU EXPERIENTĂ !! Va oferim: • Angajare conform legii în compania poloneză în cadrul unui contract de muncă • Plătirea taxelor de asigurare și impozite pe teritoriul Poloniei • Pregătirea profesională gratuită în instalarea de sisteme de cofrare în centrul nostru de formare • Cazare gratuită pe durata școlarizării și după începerea contractului de muncă în Belgia sau Luxemburg. • Transport gratuit de la locul de cazare la locul de muncă și înapoi. • Remunerația plătită la fiecare 2 săptămâni pe contul dvs. bancar. • Salariul calculat la fiecare oră de muncă. Daca sunteți interesat, vă rugam sa ne contactați la numărul de telefon. Vorbim românește.

Cerinte

• condiție fizică bună • Dorința de a veni la cursul de școlarizare de montare și demontare a cofrajelor în Centrul de instruire în Polonia - POZNAN. • Costul de sosire la școlarizare și plecare din Polonia este suportat de candidat. Cazarea la hotel pe durata școlarizării este suportată de companie. • Principalul criteriu pentru angajare va fi terminarea pozitivă a școlarizării în Polonia. • Bunăvoința de semnare a contractului de muncă cu societatea poloneză. • NU NECESITĂM CUNOȘTINȚE DE LIMBĂ SAU EXPERIENTĂ !!

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

15 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai