Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce oferim: - un loc e munca sigur - salariu atractiv (in baza fluturasului de la ultimul loc de munca putem negocia un salariu mai mare) - salariul platit fara intarzieri - posibilitate de crestere a salariului intr-un timp scurt - bonusare atractiva pentru recomandarea unei persoane cu experienta - tichete de masa - transport asigurat - conditii de lucru excelente bazate pe respect reciproc - contract de munca din prima zi indeplinind toate conditiile legale - norme de lucru la standarde foarte inalte - program de lucru luni- vineri 7:30-16:00 si 2 sambete pe luna (ocazional) pentru care se ofera o masa calda la pranz - orele suplimentare platite separat - analize medicale oferite de 2 ori pe an - asistenta medicala permanenta in fabrica (doctor cu specializare pe situatii de urgenta) -concediu platit

Cerinte

Ce cautam: - persoane cu experienta relevanta in confectii incalataminte, canapele piele/ piele ecologica, imbracaminte - nu este necesara calificarea prin diploma atat timp cat exista experienta in domeniu de cel putin un an

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja