Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Bla Shine, una dintre cele mai atractive si apreciate companii de servicii profesionale de intretinere din Cluj, are nevoie de tine! Ne dorim sa facem echipa cu tine mai ales daca esti preocupat de ordine, disciplina si curatenie. Te asiguram ca noi stim sa apreciem oamenii buni, sa stimulam si sa rasplatim serviciile de calitate. Citeste cu atentie cerintele si oferta de lucru, si apoi trimite-ne un CV ingrijit ! Oferta. Salariu fix+tichete de masa+bonusuri in functie de performanta. Plata salariului se face fara intarziere. Mediu de lucru placut Masina de serviciu, telefon si tableta Contract de munca Loc de munca stabil

Cerinte

- Permis de conducere categoria B; - Abilitati de realizare a activitatilor de curatenie conform procedurilor; - Persoane cu atitudine respectuoasa, serioase, discrete, punctuale, ingrijite; - Abilitati de coordonare a unei echipe; - Experienta intr-un post asemanator constituie avantaj;

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai