Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm pentru clientul nostru, din Canada: CROITOR Reponsabilități: Folosirea maşinii de cusut industriale şi a preselor de călcat Operaţiuni de coasere cu mâna Abilităţi de a lua masurătorile clientului şi de a înţelege corect solicitările clientului; Construirea articolelor de îmbrăcăminte după cerinţele şi informaţiile clienţilor Realizarea articolelor de îmbrăcăminte (în baza măsurătorilor - croitorie la comandă). Toate aceste articole vor fi manipulate extrem de atent pentru a se evita deteriorarea lor;

Cerinte

Cerințe: Experienţă de cel putin 5 ani în croitorie Cunoştinţe de limba engleză sau franceză la nivel mediu Diplomă de calificare ca şi croitor Cunoştinţe generale de croitorie (cusut la maşină şi cu mâna ) Pasiune pentru creaţie şi implicare totală Experienţă în utilizarea echipamentelor aferente acestei activităţi Bun cunoscător al domeniului confecţiilor textile. Limba Engleză / Limba Franceză – nivel mediu Şcoală profesională - diplomă de calificare în domeniul croitoriei Beneficii: Se lucrează cu alţi români şi atmosfera este excelentă Se lucrează în echipă Se folosesc maşini de cusut industriale şi prese de călcat Program de lucru : L-V: 9 AM- 6 PM 13/hour $1850 net - $2200 / net Creşteri salariale : Depinde de Experienţă 2-5% / an Cazarea este asigurată şi este gratuită în prima lună de şedere Transportul Romania - Canada este asigurat (gratuit) de către angajator Canada oferă asigurare medicală după 3 luni de la venire, doctor gratuit şi spital. Locaţia:Fredericton,  Canada

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja