Detalii loc de munca

Descrierea jobului

URGENT! Angajam cusatori si cizmari - SALARIU fix min 3000 lei + comision! Firma de incaltaminte in continua dezvoltare, angajam URGENT cusatori si cizmari cu experienta, pentru pantofi sport. Angajare imediata! Oferim conditii excelente de munca, cu multiple beneficii, si un colectiv deschis si flexibil. Salariul incepe de la 3000 lei, in functie de experienta, la care se adauga comisioane substantiale, in functie de performanta. Oferim carte de munca. Transportul este decontat. In plus, masa de pranz este oferita de firma. Asteptam mesajele dumneavoastra, insotite de un numar de telefon, pentru mai multe informatii.

Cerinte

Cusatori si cizmari cu experienta, pentru pantofi sport. Seriozitate, responsabilitate, deschidere, dedicatie. Oferim conditii excelente de munca, cu multiple beneficii, si un colectiv deschis si flexibil. Salariul incepe de la 3000 lei, in functie de experienta, la care se adauga comisioane substantiale, in functie de performanta. Oferim carte de munca. Transportul este decontat. In plus, masa de pranz este oferita de firma.

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja