Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

GRUPO CASAIS, SA Angajeaza in strainatate ( Olanda, Germania, Belgia) Dulgheri si Rigipsari 1. Dulgheri Cofraje . montarea cofrajelor in functie de cerinte .pregatirea cofrajelor pentru lucru .turnarea si vibrarea betonului .decofrarea ansamblelor 2. Rigipsari . Experienta in santier 2-3 ani . placare cu rigips .compartimentare, constructie pereti despartire, tavane. Oferim pachet salarial atractiv: - cazare gratuita( foarte bune conditii) -3 mese pe zi ( inclusiv in weekend) - asigurare medicala -2 bilete de avion in Romania dus-intors - transport Gratuit - ore suplimentare platite NU SE PERCEP COMISIONE, NU SUNTEM FIRMA INTERMEDIARA

Cerinte

Calificarea nu este obligatorie , experienta are prioritate . Seriozitate si implicare in munca 100% Experienta anterioara minima de 1-2 ani Diplomele de calificare in domeniu reprezinta un avantaj

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai