Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Studii superioare: economice Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; cunoasterea altei limbi straine constituie un avantaj -Experienta relevanta: 3-4ani in domeniul financiar -Capacitatea de analiza, adaptare la schimbare; -Persoana responsabila, dinamica, serioasa, organizata

Cerinte

-Incheierea de bilanturi,raportari intra-grup/catre stat -Tranzactii intra-comunitare si achizitii; tranzactii import-export; rambursari de TVA -Inregistrarea operatiunilor financiar-contabile zilnice Oferta: -Salariu atractiv -Bonusuri lunare de performanta -Mediu de lucru international -Posibilitatea de avansare in cadrul companiei,atat in tara,cat si in strainatate -Training-uri in tara si in strainatate -Team-building-uri locale si international -Asigurare medicala,de viata -Indemnizatie pentru un sport la alegere

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja