Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Electrician pentru lucrari in domeniul HVAC Angajam cu contract de munca electrician si frigotehnist din Constanta si Bucuresti pentru desfasurare activitate pe plan local lucrari de intretinere si reparatii in domeniile electric si HVAC. Avantaje: - Pachet salarial motivant - Mediu de lucru placut; - Echipa tanara si profesionista; - Cursuri de specializare periodice; - Posibilitatea de a lucra intr-un domeniu care se afla intr-o continua expansiune.

Cerinte

Angajam cu contract de munca electrician si frigotehnist din Constanta si Bucuresti pentru desfasurare activitate pe plan local lucrari de intretinere si reparatii in domeniile electric si HVAC. Descrierea jobului: - Are o cunoastere temeinica a sistemelor de climatizare si incalzire, atat din punct de vedere constructiv cat si in ceea ce priveste functionarea; - Dezvoltarea si intretinerea instalatiilor de climatizare, termice, sanitare si gaze; - Diagnosticarea si remedierea/inlocuirea instalatiilor defectuoase; - Punerea in functiune si verificarea utilajelor de climatizare, termice si sanitare; - Efectuarea activitatiilor de reparare si mentenanta ale echipamentelor folosite; - Raspunde de calitatea reparatiilor efectuate; - Buna gestionare a timpului pentru a optimiza perioada de reparatie/revizie. Cerinte: -Diploma de bacalaureat - Experienta in domeniul instalatiilor de termice/sanitare/climatizare - Atitudine pozitiva, spirit de echipa; - Disponibilitate la deplasari; - Permis de conducere categoria B; - Capacitatea de comunicare si relationare cu clientii; - Orice alte certificari/autorizatii in domeniu constituie avantaj. Avantaje: - Pachet salarial motivant - Mediu de lucru placut; - Echipa tanara si profesionista; - Cursuri de specializare periodice; - Posibilitatea de a lucra intr-un domeniu care se afla intr-o continua expansiune. Te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

6 pozitii disponibile