Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Angajam electrician in domeniul naval, cu si fara experienta. Loc de munca pe nava in constructie. Lucrari de pozari cabluri, conexiuni interioare si exterioare tablouri electrice. PRIMO SRL este o societate cu capital integral privat , infiintata in anul 1993 ce are ca obiect de activitate proiectarea si executia de instalatii termice, electrice , automatizare, climatizare si ventilatie. In decursul a peste 23 ani de existenta, compania a utilizat cu succes experienta, creativitatea si cele mai noi tehnologii pentru satisfacerea exigentelor clientilor. PRIMO este o societate privata care activeaza in urmatoarele domenii: - proiectare si executie de instalatii termice oferind solutii complete de incalzire, civile si industriale; - proiectare si executie de instalatii de ventilatie, climatizare si sanitare; - proiectare si executie de instalatii electrice; - service si intretinere pentru echipamentele furnizate, cat si pentru altele.

Cerinte

Candidatul ideal - Calificare/ specializare – electrician, electromecanic; - Experienta in domeniul naval - minimum 2 ani; - Responsabilitate si organizare; - Comunicare eficienta; - Atentie la detalii; - Lucru in echipa. CV-urile se trimit la sediul societatii din Galati, strada Stiintei, nr. 69.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai