Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam electrician in domeniul naval, cu si fara experienta. Loc de munca pe nava in constructie. Lucrari de pozari cabluri, conexiuni interioare si exterioare tablouri electrice. PRIMO SRL este o societate cu capital integral privat , infiintata in anul 1993 ce are ca obiect de activitate proiectarea si executia de instalatii termice, electrice , automatizare, climatizare si ventilatie. In decursul a peste 23 ani de existenta, compania a utilizat cu succes experienta, creativitatea si cele mai noi tehnologii pentru satisfacerea exigentelor clientilor. PRIMO este o societate privata care activeaza in urmatoarele domenii: - proiectare si executie de instalatii termice oferind solutii complete de incalzire, civile si industriale; - proiectare si executie de instalatii de ventilatie, climatizare si sanitare; - proiectare si executie de instalatii electrice; - service si intretinere pentru echipamentele furnizate, cat si pentru altele.

Cerinte

Candidatul ideal - Calificare/ specializare – electrician, electromecanic; - Experienta in domeniul naval - minimum 2 ani; - Responsabilitate si organizare; - Comunicare eficienta; - Atentie la detalii; - Lucru in echipa. CV-urile se trimit la sediul societatii din Galati, strada Stiintei, nr. 69.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja