Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Iulius Management Center punct de lucru CLUJ, parte din grupul de companii Iulius, cel mai important dezvoltator şi operator de centre comerciale de tip mall din România, cu o experienţă de peste 20 ani în retail-ul modern, te vrea în echipă. Descrierea postului: - menţine în stare bună de funcţionare sistemul de telecomunicaţii şi reţeaua internă de date (free net-urile, radio mall, tv mall); - efectuează intervenţii, revizii si instalari pentru echipamentele, aparatura şi reţelele de curenţi slabi existente în cadrul centrului comercial; - remediază prompt problemele care apar la reţelele, echipamentele şi aparatura de curenţi slabi, din cadrul centrului comercial.

Cerinte

Cerinţe: - studii.medii (Liceu cu profil energetic, electrotehnic, şcoală profesională cu specializare instalaţii de JT sau MT şi curenţi slabi); - experienţă minim 3 ani ca electrician/ tehnician curenti slabi - cunostinţe şi experienţă în domeniul acţionărilor şi automatizărilor industrial (constituie avantaje); - abilităţi de a lucra ȋn echipă; - corectitudine, obiectivitate, energie; - capacitatea de anticipare a situaţiilor deosebite; - echilibru psihic şi emoţional; - viteză de reacţie şi capacitate de a lua decizii. Se oferă: - pachet salarial motivant; - condiţii de muncă deosebite, într-un mediu dinamic şi stimulativ; - posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanţă şi succese dovedite.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai