Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iulius Management Center punct de lucru CLUJ, parte din grupul de companii Iulius, cel mai important dezvoltator şi operator de centre comerciale de tip mall din România, cu o experienţă de peste 20 ani în retail-ul modern, te vrea în echipă. Descrierea postului: - menţine în stare bună de funcţionare sistemul de telecomunicaţii şi reţeaua internă de date (free net-urile, radio mall, tv mall); - efectuează intervenţii, revizii si instalari pentru echipamentele, aparatura şi reţelele de curenţi slabi existente în cadrul centrului comercial; - remediază prompt problemele care apar la reţelele, echipamentele şi aparatura de curenţi slabi, din cadrul centrului comercial.

Cerinte

Cerinţe: - studii.medii (Liceu cu profil energetic, electrotehnic, şcoală profesională cu specializare instalaţii de JT sau MT şi curenţi slabi); - experienţă minim 3 ani ca electrician/ tehnician curenti slabi - cunostinţe şi experienţă în domeniul acţionărilor şi automatizărilor industrial (constituie avantaje); - abilităţi de a lucra ȋn echipă; - corectitudine, obiectivitate, energie; - capacitatea de anticipare a situaţiilor deosebite; - echilibru psihic şi emoţional; - viteză de reacţie şi capacitate de a lua decizii. Se oferă: - pachet salarial motivant; - condiţii de muncă deosebite, într-un mediu dinamic şi stimulativ; - posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanţă şi succese dovedite.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja