Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

Locatie: Trondheim, Norvegia Pozitii disponibile: 3 Data de start: 20 aprilie Perioada contractuala: determinata ( Aprilie - Noiembrie 2017 ) Cerinte: - Experienta anterioara in domeniu ( doi candidati trebuie sa stie sa execute lucrari in zone pavate, trotuare si zonele din jurul cladirilor, iar celalalt trebuie sa aibe experienta in aranjarea plantelor. - Asigurare medicala si bani pentru concediu de odihna; Disponibilitate de a pleca pe o perioada determinata de timp; Seriozitate, punctualitate; Cunostintele de limba engleza constituie avantaj; Oferta salariala: 19.50 euro brut / ora Beneficii: Decontarea biletului de avion pana in Norvegia in prima saptamana de munca; Cazare asigurata contracost - 17 eur/zi cu toate cheltuielile incluse; Aceasta se retine din salariu si poate fi chiar mai ieftina; Nu se retine cazarea pentru zilele de concediu; Se asigura haine de munca si echipament de lucru; Candidatul va sta singur in camera; Concediu platit; Responsabilitati: Respectarea indicatiilor de curatire a spatiilor verzi, atentie in utilizarea echipamentelor; Cultivarea si mentinerea plantelor naturale; AGENTIA NOASTRA NU PERCEPE COMISION SAU TAXE DE LA CANDIDATI!!!

Cerinte

Cerinte: - Experienta anterioara in domeniu ( doi candidati trebuie sa stie sa execute lucrari in zone pavate, trotuare si zonele din jurul cladirilor, iar celalalt trebuie sa aibe experienta in aranjarea plantelor. - Asigurare medicala si bani pentru concediu de odihna; Disponibilitate de a pleca pe o perioada determinata de timp; Seriozitate, punctualitate; Cunostintele de limba engleza constituie avantaj;

3 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai