Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Postul de modeling/hostess online, videocenter, se refera la discutii entertaining pe internet pentru clientii inscrisi in baza noastra de date Suma castigata variaza de la persoana la persoana in functie de timpul petrecut online, seriozitatea cu care trateaza acest job, interesul acordat membrilor, calitatea transmisiei audio/video si a fotografiilor, cunostintele de lb. engleza, etc. - salariu minim 1000 usd in perioada de training ( primele 2 luni ) - salariu 1000-3000 usd ( dupa primele 2 luni ) - program de lucru 5 ore - carte de munca - transport zilnic pana la munca si inapoi asigurat - cazarea asigurata (dupa caz)

Cerinte

- varsta peste 18 ani - cartea de identitate sau pasaport - cunostinte minime de limba engleza - cunostinte minime de utilizare a unui computer - disponibilitate - curiozitate - rabdare - entuziasm - seriozitate - dorinta de a invata lucruri noi - aspectul fizic nu este important!

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja