Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locuri de munca in spitale private si azile de batrani. Pentru infirmieri nu este nevoie de calificare, se face in Anglia un curs de 3 - 4 zile. Salarii incepand de la 1100 de lire sterline (1500 euro) pana la 1555 de lire (2200 de lire) pentru infirmiere si 2333 de lire sterline (3200 de euro) pana la 3110 de lire (4300 de euro) pentru asistenti medicali, in functie de orele lucrate. Se plateste cu 6,55 - 7,5 lire ora infirmiere si 12 - 25 lire asistenti medicali. Se lucreaza minim 37 - 40 de ore pe saptamana + ore suplimentare pentru doritori.

Cerinte

CERINTE: PENTRU INFIRMIERE • engleza la nivel conversational (Se da interviu in limba engleza cu angajatorul) • se angajeaza persoane cu varsta intre 18 si 50 de ani. • contractele se fac pe un an, disponibilitatea de a sta in Anglia un an de zile! Se poate pleca acasa pentru cateva zile in caz de urgenta. • dorinta de munca, perseverenta, seriozitate PENTRU ASISTENTI SI ASISTENTE MEDICALE • engleza la nivel conversational • diploma de asistent (sau adeverinta) • in cazul in care nu ati obtinut PIN-ul puteti incepe ca infirmier pana la obtinerea acestuia (dureaza aproximativ 3 luni de la data predarii) • contractele se fac pe un an, disponibilitatea de a sta in Anglia un an de zile! Se poate pleca acasa pentru cateva zile in caz de urgenta. • dorinta de munca, perseverenta, seriozitate OFERTA SPECIALA! Pentru asistentii care au deja PIN agentia plateste biletul de avion si toate costurile necesare pentru angajare: training, cazier, cazare pe perioada trainingului. COSTURI • costurile expuse se vor retrage din salariu, esalonat pe toata perioada contractului • cursul de calificare 200 de lire • cazierul in Anglia 65 de lire • cazare pe saptamana 50-60 de lire pe perioada cursului de pregatire timp de o saptamana, doua. NU SE PLATESTE NIMIC ANTICIPAT! CHELTUIELI: • biletul de avion (Wizzair are bilete de la 25 de euro in sus) • bani de buzunar pana la primul salariu • in unele cazuri se poate lua o masa la lucru • se acorda consultanta gratuita pentru obtinerea NINo, cont bancar, cazier. Agentia te ajuta sa iti gasesti cazare in apropirea locului de munca sau iti ofera in cadrul DOCUMENTE NECESARE: • act de indentitate sau pasaport + copie, cu valabilitate de cel putin 6 luni • CV de tip EUROPASS unde sa se regaseasca si o poza de tip pasaport si ID-ul de SKYPE (pentru sustinerea interviului cu angajatorul) • cazier fara antecedente penale • adeverinta medicala tradusa si legalizata in limba engleza • carnet de conducere, reprezinta un beneficiu • 2 recomandari de la ultimele locuri de munca sau de la 2 profesori de liceu/facultate NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta pe skype / telefon sau ne puteti lasa numarul dvs de telefon in sectiunea '' Contacteaza vanzatorul '' si va contactam noi.

100 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja