Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Humanis Interim cauta inginer informatica industriala, automatizari sau tehnician superior CIRA (Control Industrial Reglari Automatice) pentru Franta. Atributii : Dezvoltare, testare si punere in functiune de proiecte industriale pentru partea de informatica industriala, automatizari, reglari si mentenanta a sistemelor. Activitati principale: 1. Conceperea si realizarea proiectelor industriale ; 2. Configurari si programari sinoptice si de control; 3. Realizarea testelor interne si responsabil relatii clienti-furnizori ; 4. Redactarea analizelor functionale si generale IHM ; 5. Punere in functiune a automatelor pe santiere; 6. Disponibilitate pentru deplasari interne (in Franta) si in strainatate. Experienta intre 3 si 5 ani pe un post similar. Cunoasterea tehnologiei ABB pentru Mod 300/800xA Cunoasterea sistemelor HONEYWELL / EMERSON constituie un avantaj. Engleza avansat ( vorbit si scris), franceza mediu ( vorbit- nivel bun) Salariu foarte atractiv. Cazare si transport asigurate Nu ezitați să ne contactați de luni pana vineri: 10:00 - 19:00.

Cerinte

Experienta intre 3 si 5 ani pe un post similar. Cunoasterea tehnologiei ABB pentru Mod 300/800xA. Cunoasterea sistemelor HONEYWELL / EMERSON constituie un avantaj. Engleza avansat ( vorbit si scris), franceza mediu ( vorbit- nivel bun).

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja