Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea postului: ​Responsabilitati: ​- Efectuarea periodica a analizelor din baile de zincare - Colectarea inregistrarilor - Organizarea si supravegherea productiei - Introducerea in soft a retetelor necesare Descrierea companiei Compania noastra are o experienta de peste 9 ani in domeniul productiei de formare plastica a metalelor, stantare, ambutisare, precum si tratarea metalelor prin zincare electro-chimica. Piesele prelucrate in fabrica noastra sunt acceptate pe piata internationala si nationala de catre clienti din industria automotiva cum ar fi: Bosch; Arctic; Trelleborg.

Cerinte

Candidatul ideal: - Proaspat absolvent in domeniul chimiei, sau similar / liceu de profil ​- Spirit de initiativa si cooperare ​- Capacitate de analiza si sinteza - Capacitate de munca și spirit de echipa; ​- Capacitate de coordonare si rigurozitate - Persoana dinamica, creativa cu responsabilitate pentru munca depusa; - Capacitate de lucru sub presiune. ​- Cunostinte minime Microsoft ( Word, Excel, Outlook )

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai