Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam ingineri electricieni tineri sau muncitori cu experienta pentru liniile de inalta/medie si joasa tensiune (PFA) in Belgia ( 25 euro/ora). RESPONSABILITATI SI CERINTE: -Inginerie electromecanică, studii de energie electrică sau electronică -Posesor permis de conducere C și capabil de a manipula o macara pe un camion și un lift pentru a lucra la altitudini intr-un mod sigur. - Intretinerea uneltelor si a instrumentelor de măsură - Sa instaleze stalpi de energie electrică sau sa elimine stalpi, sa traga cablurile și sa le conecteze la rețeaua de electricitate - Obligativitatea de a utiliza echipamentul de protecție personală și raportarea situațiilor periculoase. - Capacitatea de a identifica problemele în rețelele electrice - Planificarea lucrărilor și executarea lor. -Participarea la reuniunile de lucru și raportare corectă a lucrarilor. - Abilitatea de a-si organiza munca si atentie la detalii. - Găsirea celor mai eficiente soluții pentru problemele aparute. - Persoana pozitiva capabila sa lucreze atat in echipa cat si individual - Rezistenta la stres, și capacitatea de a lucra cu termene limită -O bună cunoaștere a limbii engleze. Alte limbi straine (franceză, olandeză) sunt considerate un avantaj. - Se lucreaza cu joasa si inalta tensiune , cabluri de distribuție de televiziune, sisteme de iluminat (infrastructură in domeniul sportiv, drumuri, parcari).

Cerinte

OFERTA NOASTRA: - Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara in plina ascensiune pentru o companie cunoscuta ca lider in domeniul sau de activitate, cu o viziune clara asupra viitorului. - Sansa de a iti imbunatati educatia, cunostintele si experienta - Compesatie financiara, direct proportionala cu experienta si contributia dumneavoastra la proiectele finalizate . - Dupa 3 luni salariul va fi de 29 euro/ ora

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja